10 Jarig Jubileum


In 2012 bestond ruitershop Pas de Deux 10 jaar! 
En dat moest gevierd worden!



Dit werd 30 september 2012 groots gedaan met vele demonstraties 
en clinics bij PSV St. Hubertus te Lisse


Deze dag waren aanwezig: 
Adelinde Cornelissen kür op muziek, meet & greet, prijsuitreiking
Elaine Pen springdemonstratie en gratis clinic
Lammert Haanstra longeerdemonstratie, gratis longeer -en zitclinic
Zoe van Kruiningen-Coade parellidemonstratie en gratis clinic (Engelstalig)
Ben Roberts Master Saddler voor zadelcontrole en advies (Engelstalig)
Petra de Jong schermshow te paard
Roxanne Ruigrok voltigeshow


Daarnaast waren er stands van Cavallo, Döbert, Eskadron, Fairfax Saddlery, FRA, Harry's Horse, Horseware, JVH, Kingsland, Leovet, Roeckl, UVEX en natuurlijk Pas de Deux met leuke aanbiedingen en diverse attracties o.a. Pas de Deux wedstrijd - springkussen - minimarathon met aangespannen paarden - paardenvoetbal - loterij waar o.a. een zadel te winnen is

Ben Roberts Master Saddler was de gehele dag aanwezig voor gratis zadel advies en passervice, u kon hiervoor met uw eigen paard en zadel komen.


Klik op onderstaande afbeelding om ons programmaboekje in te zien.

Open publication - Free publishing - More adelinde

Het programmaboekje werd ook per post naar onze vaste klanten verstuurd.


Voor de volgende clinics kun je jezelf en je paard opgeven om gratis mee te doen!

Springclinic door Elaine Pen
Geef hiervoor het type paard, stokmaat en jullie springniveau door.

Zitles, longeerclinic, ruiterfitheid, dresuurles door Lammert Haanstra
Geef hiervoor het type paard, niveau onder het zadel en wat je graag 
zou willen leren en/of waar je problemen mee hebt door.

Parelli clinic door Zoe van Kruiningen-Coade
Geef hiervoor de leeftijd van het paard door en je eigen ervaring met parelli.

Mail dit naar info@ruitershoppasdedeux.nl
UPDATE: De clinics zitten inmiddels vol!

Het programma voor Ring 1 is als volgt:
Ring 1



Pas de Deux BL paarden

9.30
PSV St. Hubertus
Birte & Merel Iking
9.40
Wildcard (Brooke Hospital)
Amber Hellmeister & Marit van Werkhoven
9.50
PSV Boekhorstruiters
Nancy Faas & Lindey de Vroomen
10.00
Northgoruiters
José Steenvoorden & Phylicia Verhagen
10.10
Koningin Emmaruiters
Julia Keyte & Muriël Jongejan
10.20
RV Liethorp
Lenie Rolf & Lianne van Houten



10.30
Zoe van Kruiningen- Coade 
Hanneke Vosse




Pas de Deux Manege senioren

11.00
Ponycentrum Leeuwenhoek
Mandy & Maxine Arnst
11.10
Manege Liethorp
Mieke Hoogenkamp & Jildou de Vries
11.20
Ripse Ruiters
Kim Bax & Maaike Verhoef
11.30
Manege Smit
Laura van der Leeden & Astrid de Groot



11.45
Voltige
Roxanne Ruigrok en Jeroen Rijpstra




Pas de Deux manege junioren

12.15
Ponycentrum Leeuwenhoek
Irina Touw en Lara Kuijpers
12.25
Manege Liethorp
Cile van Holthe & Noa Mentink
12.35
Ripse Ruiters
Samantha Duivenvoorden & Niels Hoogeveen
12.45
Manege Smit
Rik Bel & Patrick Alkemade



13.15
Elaine Pen 





Pas de Deux pony's deel 1

14.15
PSV Boekhorstruiters
Lotte Faas & Melissa Zwaan
14.25
Koningin Emmaruiters
Nikita Cheung & Larissa Bos
14.35
Wildcard (Brooke Hospital)
Els & Joke Janson



14.45
Lammert Haanstra
Isolde Goulooze




Pas de Deux pony's deel 2

15.15
RJV de Duinruiters
Dennis Deutekom & Britt Jansen
15.25
Burchtruiters
Caressa van Delft & Anouk Winters
15.35
PSV St. Hubertus
Lucy van Werkhoven & Mikela vd Brink



15.45
Schermdemonstratie





Pas de Deux MZ

16.15
PSV Boekhorstruiters
Astrid Duinhoven & Nancy Faas
16.25
RJV de Duinruiters
Cissy Bakker & Joyce van der Vlugt
16.35
RV Rijnland
Virginia Chesson & Sharon Piket
16.45
NHRV
Machteld Bosma & Feline van Wiltenburg
16.55
PSV St. Hubertus
Joan Tegelaar & Angela Schoone



18.00
Adelinde Cornelissen


Programma voor Ring 2:
Ring 2







9.30-10.15
Springles 1
Kelly Ouwehand



Roel Zonneveld



Katja van der Lubbe



Manon van Echten





10.15-11.00
Springles 2
Savannah van Eeden



Mikela van der Brink



Corine Duivenvoorden



Ilse Rotteveel





11.00-11.45
Springles 3
Elise Ravensbergen



Kim Molenaars



Marleen van der Geer



Kirsten Weijling





11.45-12.30
Springles 4
Bianca van der Veek



Joyce vd Putten



Gerard Hoogervorst



Tamara Man





12.45-13.15
Marathon
Koetsier
Groom


Fanny van den Burg
Richard Jansen


Han Hoogervorst


Theo Pennings


Kees Zwaan




13.30-14.00
Voetbal
Team 1/oranje
Team 2/geel


Dionne Akerboom
Annemarijn Lommerse


Esther Wijnhout
Kiki Hoogervorst


Maris van Eijsden
Dewi Hoogervorst


Kelly Ouwehand
Fleur Kluinhaar


Chantal Akerboom
Jesper van der Meij


Ilse Rotteveel
Birte/Merel Iking




14.00-14.45
Dressuurles
Guusta van Hoekelen



Annemarieke Roling





14.45-15.45
Parelli 1
Anne-Marieke Langeveld



Karen van der Plas



Sylvia Klein





15.30-16.00
Longeerles

Fanny van den Burg




15.45-16.45
Parelli 2
Marjolein ten Velden



Esther van der Panne



Petra Herruer





16.00-16.30
Zitles

Monique Pisart




16.45-17.15
Ruiterfitheid

Chloe Khamis (met paard)




17.00-18.00
Parelli 3
Jacqueline van Delft



Annet van der Molen



Marcia van Schoten





17.15-17.45
Longeerles

Jeroen Rijpstra

Deze dag wordt gekoppeld aan Brooke Hospital
Foto's worden verzorgd door Dorien Guurink van Do Fotowerken 

 
Like ons op Facebook en volg ons op Twitter; blijf goed op de hoogte!